Kto sme? – Predsa izyy!

Projekt team izyy

Sme skupina mladých ľudí, pracujeme na projektoch určených pre hráčov a herné portály. Projekt izyy bol založený na začiatku roku 2015, jeho zakladateľmi sú Július Mészáros a Róbert Slamka. Náš team okrem spomenutých tvoria ešte 3 ďalší členovia :)

Čo je našim cieľom?

Vytvárať zaujímavé projekty, pričom väčšinou ide o niečo čo má už existujúcu konkurenciu, lenže nie sme celkom spokojný s jej úrovňou a tak si to berieme do vlastných rúk a ideme posúvať úroveň vyššie. V druhom prípade ide o niečo, čo si sami vymyslíme a máme pocit, že to bude ocenené a využívané. Pri každom projekte je našou prioritou jej cieľová skupina. Teda väčšinou hráči alebo herné portály. Projekt team izyy vznikol začiatkom roka 2015 a prvým vyvíjaným projektom bol skracovač URL adries, ktorý je aktuálne používaný už len pre naše vlastné skrátené URL adresy.

 

Medzi naše aktuálne vyvíjané projekty patria:

Game-Status.euDatabáza herných serverov

GamePoradňa.eu: Typy, triky a návody ako mať úspešný herný portál

Banlist.skBanlisty pre cs 1.6 herné servery s rozšírenými funkciami a techn. podporou

Všetky z uvedených projektov majú veľké plány do budúcnosti a ich aktuálna podoba je iba dočasná, tým máme na mysli funkcionalitu projektov. Všetko bude obohatené a rozšírené o nové možnosti a funkie :)

 

“Účet izyy”

Máme vlastný systém užívateľských účtov, aktuálne je však žiaľ možné ich používať iba pri projekte Game-Status.eu, avšak postupom času bude môcť každý užívateľ použiť svoj účet na každom z našich projektov! Užívateľské účty máme viacnásobne zabezpečené a bezpečnostné funkcie neustále pribúdajú. A to ani zďaleka nie je všetko.

 

Je s nami možná spolupráca?

Samozrejme, spolupráci sa nebránime, radi budeme spolupracovať a podporíme projekty s dobrou myšlienkou. Pokiaľ pre nás máte návrh na spoluprácu, kontaktujte vedenie projektu na emailovej adrese uvedenej v sekcii kontakt. Do predmetu prosím zakomponujte pojem “spolupráca”. Tešíme sa na spoluprácu s vami! :)

 

Máte záujem stať sa súčasťou teamu projektu izyy?

Ani toto nie je nemožné 😉 Ak by ste sa radi stali členmi projekt teamu izyy, stačí nám poslať email na adresu vedenia projektu, ktorá je uvedená v sekcii kontakt. Do emailu prosím nezabudnite napísať nič podstatné o sebe, najme ak to má niečo spoločné s našim zameraním :) Svoje miesto si určite nájdu aj grafici, programátory a podobne. Ak by mal niekto nápad na nejaký nový projekt a chcel by ho viesť ale nemá dostatočné zručnosti na jeho vytvorenie, ako napr. neznalosť nevyhnutného programovacieho jazyka a podobne, ani toto nie je u nás žiaden problém! Tešíme sa na vás! :)